COM-D Sp. z o.o.
obraz

Porządkowanie miejsc po imprezach masowych

Samorządy

Porządkowanie terenów po imprezach masowychOferujemy wsparcie w obsłudze imprez masowych podczas ich trwania poprzez podstawianie pojemników i kontenerów na odpady komunalne i segregowane. Po skończonym wydarzeniu profesjonalnie i szybko uprzątniemy teren i przywrócimy jego pierwotny stan.

Także obchody świąt i rocznic mogą powodować powstawanie zwiększonego strumienia odpadów. Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę takich wydarzeń i zapraszamy samorządy i organizatorów imprez masowych do skorzystania z naszej oferty. 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

 

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

 

×