COM-D Sp. z o.o.
obraz

Odbiór odpadów poprodukcyjnych

Firmy i przedsiębiorstwa

W zależności od branży i charakteru produkcji w przedsiębiorstwach mogą powstawać znaczne ilości odpadów poprodukcyjnych, których nie można sklasyfikować jako komunalne. Wymagają one specjalnego traktowania. Oferujemy naszym klientom rozwiązania w zakresie odbioru i utylizacji odpadów z produkcji.

Naszym klientom proponujemy także indywidualne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami produkcyjnymi i służymy pomocą w opracowaniu dokumentacji wymaganej przy ewidencji wytwarzania odpadów w przedsiębiorstwie. 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

 

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

 

×