COM-D Sp. z o.o.
obraz

Gospodarka odpadami komunalnymi

Samorządy

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu odbioru i transportu odpadów na terenie powiatu jaworskiego i sąsiadujących gmin oraz solidna baza sprzętowa pozwala zaoferować najwyższej jakości obsługę odpadów komunalnych. Jesteśmy gotowi do kompleksowej obsługi zarówno gmin wiejskich jak i miejskich w zakresie odbioru i transportu odpadów.

Infrastruktura, którą dysponujemy oraz kompetencje naszych pracowników gwarantują sprawne i rzetelne świadczenie usług komunalnych na najwyższym poziomie. 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

 

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

 

×