COM-D Sp. z o.o.
obraz

Odbiór segregowanych surowców wtórnych

Klienci indywidualni

Zbiorka Surowcow WtornychNaszym klientom indywidualnym proponujemy odbiór odpadów segregowanych. Surowce wtórne takie jak szkło, plastik i papier nie muszą trafiać na wysypisko. Rozsądna gospodarka surowcami wtórnymi pozwala nie tylko zmniejszyć ilość odpadów przekazywanych na wysypisko, ale może także znacznie obniżyć koszty wywozu zmieszanych odpadów z Państwa posesji.

Odbior-segregowany-workiDo celów odbioru segregowanych surowców wtórnych z domów jednorodzinnych na terenie Jawora i Bolkowa, dostarczamy naszym Klientom oznakowane pojemniki i worki - osobne dla każdego asortymentu odpadów.

Odebrane od Państwa segregowane odpady są przez nas pakowane i prasowane a następnie przekazywane do przetworzenia we współpracujących z nami firmach. Dzięki segregowaniu odpadów razem przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

 

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

 

×