COM-D Sp. z o.o.
obraz

Podstawianie dodatkowych pojemników

Klienci indywidualni

Pojemniki MaleNiekiedy zachodzi potrzeba wywiezienia większej ilości odpadów z gospodarstwa domowego. Nadmierne ilości odpadów organicznych, jak liście czy trawa lub innych odpadów komunalnych mogą Państwo przekazać naszej firmie. 

Podstawienie dodatkowych pojemników realizujemy po kontakcie telefonicznym lub e-mail w uzgodnionym z Klientem terminie lub przy najbliższym odbiorze zgodnym z harmonogramem.

Worek-na-odpady-komunalne-czarnyOferujemy także oznakowane worki na odpady komunalne. Zapraszamy do ich zakupu w siedzibie firmy. W cenę worka wliczona jest usługa wywozu. Nasi kierowcy odbiorą od Państwa dodatkowe odpady przekazane w workach COM-D bezpłatnie podczas zgodnego z harmonogramem terminu wywozu.

Aby zamówić dodatkowy pojemnik lub poinformować nas o dodatkowych odpadach do odebrania prosimy o kontakt z Bazą  pod nr tel. (76) 870 21 68. 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

 

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

 

×