COM-D Sp. z o.o.
obraz

Usługi komunalne

Usługi komunalne

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług komunalnych z terenu powiatu jaworskiego i okolicznych proponujemy szeroki wachlarz usług kierowanych do wszystkich typów klientów.

Nasze usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowymprzedsiębiorstwom (zakłady produkcyjne, sieci handlowe, itp...), jak również samorządom i jednostkom im podległym (szkoły, przedszkola, obiekty użyteczności publicznej).


Lewo-gora-1Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty dla Państwa, proszę wybrać odpowiednią pozycję z menu po lewej stronie.


Pliki załączone do tej strony:

 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

 

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

 

×