COM-D Sp. z o.o.
obraz

Segregowana zbiórka surowców wtórnych

Firmy i przedsiębiorstwa

Nowoczesne przedsiębiorstwa mogą skorzystać z naszej oferty odbioru segregowanych surowców wtórnych. Zachęcamy firmy do segregowania odpadów, co korzystnie wpłynie nie tylko na ekonomikę zarządzania odpadami, ale również przyczyni się do polepszenia wizerunku przedsiębiorstwa, jako dbającego się o środowisko.

Współpracującym z nami firmom dostarczamy osobne pojemniki na papier, szkło, i plastik oraz zapewniamy regularny odbiór zgromadzonych odpadów. Odebrane od Państwa odpady segregowane przekażemy do przetworzenia i odzysku. 
 
Cennik pojemników
Cennik pojemników i kontenerów na odpady
i kontenerów

 

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

 

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

 

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

 

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ ODBIÓR SZKŁA
Z DNIA 16.06.2021 Z GMINY DOBROMIERZ
ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2021


W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68

 

 

×