COM-D Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Oferty pracy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Głębock

Zakres obowiązków:

- bieżące prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

- sporządzanie dokumentacji środowiskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- bieżąca analiza ryzyka i zagrożeń w obszarze ochrony środowiska

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane studia z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami

- dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska

- bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska

- umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce

- umiejętność obsługi pakietu Office

- bardzo dobra znajomość programu Exell – warunek konieczny

- czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

- dokładność, skrupulatność, komunikatywność

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę

- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

Kandydatów zainteresowanych prosimy o aplikację mailową na adres: magdalena.wrzolek@com-d.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 537241333.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze ul. Poniatowskiego 25, e-mail: kontakt@com-d.pl, tel: 76/870-30-26. Pełna treść klauzuli informacyjnej http://www.com-d.pl/rekrutacja_online.pdf.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w kolejnych rekrutacjach bardzo prosimy o przesłanie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o., w celu uczestniczenia przyszłych procesach rekrutacyjnych.

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

Biuro Obsługi Klienta - Kotlina Jeleniogórska

75 755 15 18
668 223 694

Pozostałe Gminy:
76 870 21 68