COM-D Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Oferty pracy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Głębock

Zakres obowiązków:

- bieżące prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

- sporządzanie dokumentacji środowiskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- bieżąca analiza ryzyka i zagrożeń w obszarze ochrony środowiska

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane studia z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami

- dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska

- bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska

- umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce

- umiejętność obsługi pakietu Office

- bardzo dobra znajomość programu Exell – warunek konieczny

- czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

- dokładność, skrupulatność, komunikatywność

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę

- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

Kandydatów zainteresowanych prosimy o aplikację mailową na adres: magdalena.wrzolek@com-d.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 537241333.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze ul. Poniatowskiego 25, e-mail: kontakt@com-d.pl, tel: 76/870-30-26. Pełna treść klauzuli informacyjnej http://www.com-d.pl/rekrutacja_online.pdf.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w kolejnych rekrutacjach bardzo prosimy o przesłanie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o., w celu uczestniczenia przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe ”COM-D” sp. z o.o. w związku ze stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, mając na uwadze daleko idącą troskę o zdrowie i życie mieszkańców oraz pracowników, informuje, że mogą nastąpić czasowe zmiany harmonogramów odbiorów odpadów poszczególnych frakcji oraz dłuższy czas reakcji na zgłaszane reklamacje.

Powyższe zmiany pozwolą na podział pracy załóg oraz ewentualne jak najmniejsze wykluczenie personelu w związku z chorobą lub kwarantanną.

Z góry dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 668 223 694

W SPRAWIE ODBIORU i WYWOZU

ODPADÓW KOMUNALNYCH

Prosimy o kontakt z

BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

tel. (76) 870 21 68